درایر تبریدی

شرکت دلوار فراز ارائه دهنده درایر تبریدی با کارآیی بالا و قیمت های بسـیار مناسب برای مصـرف کنندگان می باشد. این درایرها حتی در کوچکترین و محدودترین فضاها نیزقابلیت نصب و راه اندازی را دارا هستند.

وجود دو میکروفیلتر درون کابینت این درایر تبریدی ، یک مزیت بسـیار بزرگ برای مصـرف کنندگان می باشد. جانمایی این میکروفیلترها درون این درایر تبریدی باعث می گردد تا در زمان سرویس دستگاه و هزینه های لوله کشـــــی صرفه جویی شود و همچنین باعث استفاده بهینه از فضـای کارگاه یا کارخانه مشـتریان نیز می گردد.

از دیگر مزایای این درایرها آن است که حمل و نقل آن با توجه به سایز کوچکتری که نسبت به سایر محصولات مشابه دارند، بسیار سهل و آسان و به صرفه است.

 

از ویژگی های درایرهای تبریدی شرکت دلوار فراز : 

1.سنسور هشدار افت فشار

2.استفاده از کوپلینگ و اتصالات شیاردار

3.فیلترهای هوای فشرده به همراه المنت هایی با کارآیی بالا

4.دسترسی آسان

5.استفاده از کمپرسور اسکرال برای فشرده سازی گاز مبرد

6.استفاده از مبدل های حرارتی صفحه ای آلومینیومی

7.نمایشگر نقطه شبنم ( Dew point Indicator)

 

 

هوای فشرده تولید شده توسط کمپرسور دارای حرارت و مقداری رطوبت است که در صورت ورود به دستگاه اکسیژن ساز باعث از بین رفتن زئولیت میشود  به همین منظور درایر های تبریدی بهترین راه حل برای جلوگیری از این امر می باشند.

شرکت دلوار فراز در سیستم تولیدی خود از درایر هایی با کیفیت بالا استفاده می کند که کارکرد این درایر ها بر مبنای پایین آوردن دمای هوای فشرده و ایجاد نقطه ی شبنم و جذب رطوبت میباشد.

کیفیت بالا و امکان کار مداوم و عمر طولانی از ویژگی های این درایرها میباشند..

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------


#صنايع_اكسيژن_دلوارفراز
#اكسيژن_ساز #اكسيژن_رسانى #اكسيژن_تراپي #اكسيژن_پرو #اكسيژن_درماني 
#اكسيژن_ساز_اتوماتيك #اكسيژن_ساز_دلوارفراز #نيتروژن_ساز #نيتروژن #نيتروژن_ساز_اتوماتيك #نيتروژن_صنعتي #نيتروژن_ساز_دلوارفراز
#مخازن #مخازن_تحت_فشار #مخازن_ذخیره #مخازن_نفتی #مخازن_سوخت #مخازن_خاکی #تمامي_مخازن#مخازن_گاز #مخازن_عمودی #مخازن_دلوارفراز
#مخازن_سپراتور #برج_كربن_اكتيو #كربن_اكتيو

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :